TOK

Shitet nga: Bajrush 21 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten 55 ari tok trulli gjendet ne rrugen tranzit qe del te pishat dhe lidhet me rrugen e zborcit trulli esht shum i mir per biznes po ashtu edhe per banim per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim