Toke ne Shtime

Shitet nga: Agustin Miraka 23 Maj 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Shtime
Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshte: 1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2 2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 15 Euro m2 ndodhet 10 m larg rrugës.Në krye të kësaj sipërfaqe ndodhet rrethrrutullimi i cili lidhet me Detin dhe Muzeun e Apollonisë. Janë me çertifikata pronësie të rregullta. agustinmiraka@hotmail.com Nëse jeni të interesuar kontaktoni: Cel 0682666140

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim