Trojet për ndërtim

Shitet nga: Afrimi 16 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten troje për ndertim prej 05 e më shumë ari ,mund edhe të ndryshohet skica /sipas mareveshjes/ trojet gjenden ne Shtime në rrugen për Mollopolc,prej Rezervoarit te vjeter e deri afer Palestres sportive në anen e djatht të rruges,trojet kan infrastrukturë,kan leje ndërtimi,jan pronë e trasheguar e jo e privatizuar.Bartja bëhet menjiher pas marëveshjes.
Trojet kan rrugen e vet secili dhe jan të gatshme për ndertim.Mund edhe te ndërrohen me banesë apo edhe tjera gjëra/ te ndryshme/ qmimi është i diskutueshëm me marëveshje.ju mirepresim dhe jemi te gatshem edhe per ndrrime te ndryshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim