Truall

Shitet nga: Lirim Halimi 20 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Adresa: Muzeqine
Sipërfaqe: 7000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtime
Trualli gjendent në fshatin Muzeqinë disa metra larg urës së madhe. Ajo posedon kanalizim, ujësjellës, energji elektike dhe ka rrugë në dy anë të saj si dhe gjithë të mirat e tjera ...
Gjithashtu është një vend i përshtatshëm për biznes si: Restaurant etj,.
Trualli ne shitje ka gjithsej 7000m2 apo 70 ari , eshte toke e mire pjellore ka uje, kanalizimin , energjin elektrike, asfalt etj.
Numri kontaktues 044274299 si dhe 044812048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim