Trualli ferma ne Shtime

Shitet nga: Sali Beqaj 17 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Topille
Sipërfaqe: 350000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtime
Shitet trualli, i pershtatshme per ferme,blegtori dhe veprimatri te tjera.
35 hektar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim