Trualli ferma ne Shtime

Shitet nga: Sali Beqaj 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet trualli, i pershtatshme per ferme,blegtori dhe veprimatri te tjera.
35 hektar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim