Trull 80 ari

Shitet nga: kastriot 21 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shes 80ari tok godanc te ult dhe osht me kanallizim me uj sjells me rrym asfalltin ka afr 200metra kjo ar osht per trull dhe dahen ka 20ari e qmim si pas marveshjes ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim