LINA-Shiten 47ari toke ne Davidovc 74/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Davidovc
Sipërfaqe: 4700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Shtime
Shitet: Toka
Hapësirë: 47ari
Toka eshte e ndare ne dy parcela 17ari dhe 30ari.
Adresa:Davidovc-Shtime
Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Infrastruktur e kompletuar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim