LINA-Shiten 50ari toke ne Gjyrkovc 75/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjyrkovc
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Shtime
Shitet: Toka
Hapësirë: 50 ari
Adresa:Gjyrkovc-Shtime
Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Infrastruktur e kompletuar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim