LINA-Shitet Parcela 4.5 ari st.policis Shtime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shtume
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Shtime
Shitet:Toka 4.5 ari( ka mundesi nderrimi) me banesë në Ferizaj
Adresa:Shtime ,mbrapa st.të policisë
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim