SHITEN 1.27 HEKTAR TOKE NE SHTIME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
SHITEN 1.27 hektar tokë në Shtime
REF: T38/17/SH

- Toka gjindet afër rrugës kryesore
- Toka është e përshtatëshëm për biznes apo lagje banimi

Çmimi : 2,300 €/ari

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-
blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim