SHITEN 28.20 ARI TRUALL NE SHTIME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
SHITEN 28.20 ari truall Rr. Berlini në Shtime
REF: T34/17/SH

- Sipas planit urbanistik lejohet edhe ndërtim i lartë

Çmimi : 4000 €/ari


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim