shitet lopa me dy vjeta

Shitet nga: mentor 26 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Shtime
shitet lopa me dy viqa bineq lopa asht shum e urt dhe tameltore per ma shum info thirr pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim