SHITET Toka në Shtime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shtime
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Leje ndërtimi
Komuna: Shtime
SHITEN Trojet në Shtime, magjistralën Shtime - Ferizaj
REF: T14/17/SH

- Parcelat të kufizuara me ngjyrë të kuqe janë nga 6,500€/ari

- Ndërsa parcelat të tjera nga 5,200 €/ari
- Ka dokumentacion të rregullt.
- E përshtatshme për biznese dhe shtëpi banimi

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim