SHTEPI MODERNE NE SHTIME

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 238 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Filloj shitja e shtëpive në lagjën ILIRIA -Shtime .
REF: SH26/17/SH

- Punimet e vrazhda të disa shtëpive kanë përfunduar, të cilat do të jenë të gatshme në muajin tetor, dhe së shpejti do të fillon ndërtimi i shtëpive të tjera.

- Koncepti i lagjes është i mbyllur.
- Sigurim me kamera.
- Shtëpitë janë me sipërfaqe të njejtë

Sipërfaqja : 238m2
Parcela : 400m2

- Qëndrim ditor, Kuzhinë, Garazhë, Banjo, WC, 4 dhoma gjumi, 2 ballkona.


Çmimi : 120,000€
Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim