Bilardo

Shitet nga: Alban 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes bilardon ose ndrroj me nje skuter , bilardo osht e rujtne i percjell topat mir dhe nuk ka defekt askund.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim