Objekt afarist

Shitet nga: Kaltrin 09 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 000 EUR

Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Depo
Shitet objekti afarist 1600 m2, ne Skenderaj. Objekti gjindet te stacioni i autobusave dhe afer stadionit te futbollit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim