Ipet lokali 60m^2 me qera pran Shkolles Se Mesme

Shitet nga: Xhavit 25 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera afer me shkollen e mesme Gjimnaz, lokali gjendet shume afer qendres se qytetit.
lokali posedon WC
Lokali i ka 60m^2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim