Ipet lokalin me Qera

Shitet nga: Xxx 18 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira, gjindet afer shkolles fillore "Ahmet Delia" i pershtatshem per qdo biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim