Lokal me qera ne Skenderaj

Shitet nga: lokalii 17 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira : lokali I ka 100m katror ni kat :lokali esht me dy Kate gjendet ne magjistralen mitrovic - skenderaj - drenas perkatsisht ne lagjen 3 ne skenderaj... Ju mirpresummmm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim