Lokal ne qender qytetit

Shitet nga: Idriz 29 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin ne qera ne qender Poseidon 24m2. Ndertimi Para 7 vitesh gjendje Shum Te mir qmimi sipas marrveshje. KA mundesi Edhe blerje mashum Info ju lutem na kontaktoni e- Mail ose tele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim