Lokali me qera ne Runik te Skenderajt (mitrovic-..

Shitet nga: Imer Beqiri 17 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qera ne qender te Runikut ne magjistralen Mitrovic-Pej.

Lokali ka keto performanca :

- posedon 83 metra katror kur se munet te merret edhe podrumi me qera (per shembull per depo etj. etj.) i cilli posedon gjithashtu 83 metra katror.
Dmth jon gjithsej rreth 170 metra katror ne dispozicion.

-ka pamje te madhe nga asfallti ku munden te ngjiten edhe reklama

-ka tualet dhe sistem ventillimi ne krejt lokalin

-ka ven te mjaftushem per parking para lokalit

-osht shum reprezentative sepse osht i rregullun shum mir

Lokali osht shum i pershtatshem per sektor tshendetsis (ordinanc, klinik, barrnatore etj.), per ndonje tregti (teknik te bardh,butik etj.), ose edhe per biznese te tjera (frizer, furre, restaurant ...)

Ato reklamat qe jan te vendosne ne xhama si dhe paisjet ne lokal munden te heken mrena 48 ore nga lokali.

Qmimi mvaret a merret edhe podrumi apo jo... Por osht i volitshem

Per pytje ose me shume foto mundeni te kontaktoni ne viber dhe ne whatsapp:
+4917646578989
Ose ne telefon tshpis:
+498137661174
Ose ne e-mail:
beqiria29@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim