Paisje per sallon ondulimi femrash

Shitet nga: Hida 01 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Të tjera
Shiten te gjitha pajisjet e nevojshme per sallon femrash. Paisjet jane perdorur vetem tre muaj dhe jane te blera ne "Golden Rose". Paisjet jane dy pasqyre te medha (shih foton), dy karrige (me lift), kater karrige per pritje, tavoline per sallon, hauba, lavamani, rafti ndihmes (me rrota), karriga per shminkim (me rrota),dhe paijse te tjera si fem, gershere, figaro, llokme te ndryshme etj.
Tel: 049 266 259/ 049 264 010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim