Dele,Desh dhe kingja per Kurban

Shitet nga: Naim 14 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Per ma shum informata na kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim