4 pula sharka dhe nje gjel

Shitet nga: Vesel 14 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shea 3 pula sharka dhe nje gjel te gjith a Jon duke bre vez ju mirpres tel viber +37744346416 +. Zogj duke fillu nga 1 javor e deri ne 2 muj e gjys
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim