Big

Shitet nga: Muhamet 06 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Skenderaj
I ka 12 muaj dhe ka 450deri500 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim