Bik

Shitet nga: Xani Polac 11 Krr 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet biku
Qmimi sipas marveshjes
Info. +38649364347 dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim