Bikat

Shitet nga: Ramadan 09 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes bikat ,jan te ushqyer me miser dhe grure te bluar. Per info shtes: o49511861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim