Gjela dhe qurana qura

Shitet nga: a 13 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
knojsi per tmare si doni fare te mire meju ba pulat vo gjdo dit jan edhe te mdhaj per mishe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim