Inkubator per 15 mij veze

Shitet nga: inkubator 11 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes inkubatorin me kapacitet prej 15 mi vez dhe hatcher(furra)per qelje po te njejten kapacitet inkubatori eshte ne gjendje te rregullt.
Bejm ndrrime edhe me vetura nr ne viber +38649557265

qmimi shum i lir pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim