Inkubator per 15000 veze

Shitet nga: inkubator 10 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes inkubatorin me kapacitet prej 15 mi vez dhe hatcher(furra)per qelje po te njejten kapacitet inkubatori eshte ne gjendje te rregullt.
maqinat jan te fabrikisht te punume per qeljen e zogjve qmimi i lire vetem muajn mars. nr tel 049557265 qmimi i diskutushem viber .+38649557265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim