Lopa SIMENTALK 8 muaj bars

Shitet nga: Musa 03 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Skenderaj
Lopa eshte e races Simentalk shume e mire, eshte 8 muaj bars, sipas pedigreve jep qumesht deri 25L, per momentin eshte ne muajin e 8 dhe jep 10L qumesht, lopa mjelet deri ne diten qe shtohet, lop e urt e but ndash me maqin me mjel ndash me dor nuk livrit, lopa eshte shume e mar cdo 10 muaj del me viç, Lopa ka 5 vjet. Per me shume informata kontaktoni ne keta numra me viber :
+37744406961
+38649250077
Mundeni lirisht me ardh ne shtall me pa kush eshte i interesuar, mirepo mundesisht vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim