Lopa

Shitet nga: burimi 28 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Skenderaj
shitet lopa asht 4 muj bars 6 litra qumsht i qet dhe per ma shum kontaktoni ne nr. tel.049 583 107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim