Lope

Shitet nga: afrim 25 Sht 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Skenderaj
SHES LOPEN BARDH DHE KUQ SIMENTALL LOPA ESHT 2 PJELLSH DHE ESHTE SHUM E MIR ESHT E MAJTUN VETEM ME KRUNE DHE BUK KU MUNI ME ARDH E ME PA I KA DIKUND RRETH 600 KG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim