Lopen rac bullgare 10 12 litra qumsht

Shitet nga: ****** 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Lopen rac bullgare eshte rac shum e mir qumshtore e cila ka 10-12 litra qumsht shum falitet eshte shum e urt dhe e but ne gji eshte bars 2 muaj edhte e re ne viqin e tret.....Kontakti : 049 238 116 ose 045 432 763......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim