Mshtjerra barëse 8-9 muajeshe

Shitet nga: Halim Bajraktari 19 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
-Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme ne Skenderaj,
-Shes mshtjerra barëse 8-9 muajsh, hollshtajn i kuq dhe hollshtajne i zi,po edhe raceve tjera.
-Per mu shume kontakto ne kete nr.tel..
044-767-775

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim