Mzati

Shitet nga: kushtrim 11 Dhj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Skenderaj
shes mzatin. eshte ngjyre te kuqe eshte i majtun shum ne bungur. qmimi eshte FIKS. ose me kilogram shitet 2.25Kg. per me shum kontaktojm ne telefon dhe Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim