Pula gjinke rac e vjeter klluqe me vez shiko foto

Shitet nga: Ali 23 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pula gjinke pe qelje dhe voez si me kon fabrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim