Pula ne shitje me shumic dhe pakic

Shitet nga: Bekim 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Skenderaj
Siten zogzat te sivjetit rreth 100 copa te vakcionura do prej tyre duke ber veze te gjitha jan te shnosha nuk kan kurfar smuje pres blersa serjoz bejm edhe ndrrim .

049 66 33 93
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim