Pula sharka

Shitet nga: xxxxxx 13 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes pula dhe gjela sharka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim