Qumesht dhie

Shitet nga: Hamdi 15 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Skenderaj
Shesim qumësht dhie.
Dhit kontrollohen vazhdimisht nga veterinari.
Një produkt i pastër dhe të shëndetshme natyrore, dy herë në ditë të freskëta direkt nga ferma.

Te interesuarit mund te na kontaktojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim