Shes Viqin mashkull 5 javsh.....

Shitet nga: Fadil 06 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Viqin mashkull 5 javsh eshte rac shum e mir dhe i shnosh....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim