Shes pula dhe gjela amrok

Shitet nga: Vesa 17 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes pula dhe gjela amrok rac e paster per na shum na kontaktoni +37744346416 vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim