Shesim Pasul

Shitet nga: besmir 25 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shesim pasul per far dhe per ushqim esht shum i shishem dhe zihet shum shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim