Shesim dele dhe kingja

Shitet nga: Mete Dajaku 30 Nën 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shesim dele dhe kingja te racave te ndryshme. Ekskluzivitet i posaqem per ata qe deshirojne kurbana me origjine dhe majshmeri te plote bio organike.
Cmime speciale vecanarisht me rastin e festave te fundvitit.
Gjendemi ne fsh. Rakinice, Skenderaj.
Na kontaktoni ne cdo kohe nga 07-19 h;
Cmimet sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim