Shitet Kafazi Per Zogj Te pulav

Shitet nga: labi Hamza 17 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet kafazi per zogj shum i mir shum paraktik per qendrimin e zogjve ka vendin qe ndriqon vendin e ujit dhe ushqimit per me shum 049 -194-681 ose viber +38649194681ju lutem thirrni vetem Bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim