Shitet Lopa me viq

Shitet nga: ..... 17 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 870 EUR

Komuna: Skenderaj
Lopa eshte e mir dhe e urt.
Per me teper na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim