Sillazhi

Shitet nga: .... 23 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes afro 5/6 hektar sillazh te sivjetshit dhe vjetshit sillazh eshte i deponum ne sillosa dhe garantojm per cilesin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim