U SHIT FLM MERR JEP DHIN ESHTE SHUM E MIR DHE BARS

Shitet nga: JETISH 06 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Skenderaj
SHITET DHIA ESHTE SHUM E MIR ESHTE BARS GATI ESHT MU SHTU KUR TE SHTOHE KA 2DERI3L QUMSHT ESHTE SHUM E MIR PER MARAKLI NR I TELIT:044355407 JU MIRPRES BLERS SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim