USHITEN VIQAT 1050 E

Shitet nga: bleri 28 Krr 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Skenderaj
shes viqat rac qeke qe shtojn pesh dhe rriten te mdhaj viqat jan mashkuj dhe ikan 5 muj jan rac emir njani asht Hollshtain ikuq ndersa tjetri Smintall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim